אחריות תאגידית

חברת טמבור הוקמה לפני 80 שנים, גדלה והתפתחה במקביל להתפתחות המדינה. גם בהיותה כיום חברה המתחרה בשוק הבינלאומי והגלובלי, טמבור נשארת נאמנה לערך הישראליות, אותו חרטה על דגלה.

ערך זה מוביל את טמבור בפעילותה העסקית ומתבטא בין השאר בהתאמת מוצריה לטעם ולאקלים הישראלי, בהעסקת כוח אדם מקומי ובשאיפה לרכוש חומרי גלם המיוצרים כחוללבן, תוך עמידה בסטנדרטים בינלאומיים. בהתאם לחזון מייסדיה, חברת טמבור שותפה לאורך כל שנות קיומה בבניין הארץ, מה שמתבטא הן בהשתתפות בבניית תשתיות לאומיות והן בבניית מאות אלפי דירות ובתים בישראל.

כחברה המובילה את שוק הצבע ומוצרי הבנייה בישראל, ההתנהלות האחראית מקודדת בליבה העסקית של החברה. ואכןחברת טמבור היא חברה מובילה בתחומי הקיימות ביחס לתעשייה הישראלית וביחס לאמות מידה בינלאומיות. עם זאת, לא תמה מלאכתנו ורבים הם האתגרים שעוד ניצבים בפנינו.

בדו"ח אחריות תאגידית זה, קיימת התייחסות להישגינו ושאיפותינו לעתיד בנושאים רבים, לרבות: קידום טובת הלקוחות, המעורבות החברתית  קהילתית של החברה, סביבת עבודה ראויה ומאפשרת לעובדינו, שמירה על הסביבה ופיתוח מוצרים ידידותיים לסביבה, עבודה על פי תווי תקן ירוקים, אתיקה, ועוד. בנוסף, הדו"ח פורש את החזון והערכים של החברה ומתייחס ליישום והטמעה של ערכים אלה בכל תחומי הפעילות.

לצפייה בדו"ח ניתן ללחוץ כאן 

הוספה למועדפים

חלוקת המאמרים לנושאים תעשה לך סדר ותאפשר לך בהמשך לגשת אליהם בקלות

יצירת נושא חדש

בחירת נושא שירכז סביבו את המאמרים שהכי מעניינים אותך


ביטול